5 tipov pre dokonalé rande so ženou

Konečne! Zoznámili ste sa s výnimočnou osobou a radi by ste pre ňu pripravili nezabudnuteľné rande? Ako svoju polovičku očariť hneď na prvom stretnutí a na aké miesta ju zobrať, aby na vás partner len tak ľahko nezabudol?

Romantika nadovšetko

Jednoznačne nezabudnuteľné rande je to, ktoré je zahalené veľkou romantikou. Večera pri sviečkach je snáď už samozrejmosťou, no čo tak pripraviť večeru pri sviečkach v prírode? Zbaľte košík s rôznymi dobrotami, deku a vyberte miesto s neodolateľným výhľadom. Takáto večera zaručuje nielen súkromie, ale v neposlednom rade i dokonalý zážitok z prvého rande.

Dôležitý pohyb

Ak ste typ, ktorý má rád dlhé prechádzky, zoberte svoju polovičku na prechádzku do parku. Večerné šero a pouličné osvetlenie dotvoria tú správnu atmosféru prvého rande. Ak sa však chystáte zobrať polovičku na prechádzku, páni, nezabudnite upozorniť na tento fakt dámy, aby tomu prispôsobili svoju obuv. Inak sa z krásneho rande môže stať nočná mora s ubolenými nohami.

Pretancované topánky

Ak ste tanečný typ, ohúrte polovičku napríklad lístkami na obľúbený koncert. Výborne sa zabavíte a ak budete mať chuť, zatancujte si ešte na diskotéke, prípadne večer zavŕšte drinkom v bare a príjemným rozhovorom.

Stále deti

Prišli do vášho mesta kolotoče? Tak hor sa na ne! Cukrová vata a kopa smiechu na kolotočoch zaručujú nezabudnuteľný zážitok, a hlavne, dokonale uvoľnenú atmosféru prvého rande. Ak máte pocit, že aj vaša polovička je uletená rovnakým spôsobom, jednoznačne sa spolu skvele zabavíte a ďalšie rande bude na dosah ruky.

Tanečná škola

Prihláste sa na kurz tanca. Vyberte si párový tanec ako napríklad salsa alebo kizomba. Tanec mám pomôže sa zblížiť s vašou novou polovičkou a zároveň sa naučiť nové tanečné kroky.

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail