Ako byť stále sexi pre opačné pohlavie

Prišiel čas, kedy si už nepripadáte tak atraktívna? Chcete byť dokonalá pre opačné pohlavie, no neviete ako? Skúste týchto pár trikov a dostanete ho do kolien!

 

Dobrá nálada vyrieši všetky problémy

Buďte vždy dobre naladená. Úsmev je okno do duše a pritiahne pozornosť všetkých mužov vo vašom okolí. Samozrejme, že aj toho vášho! Smutné a podráždené ženy nie sú aktuálne príliš v kurze.

Hlavu hore

Sebavedomie je veľký pomocník ale dokáže aj veľa vecí skaziť. Zdravé sebavedomie je pre muža veľké lákadlo a ak ho správne použijete, dokážete ním veľké zázraky. Nikdy sa nepodceňujte. Ak o sebe začnete tvrdiť, že nie ste sexy, príde čas, kedy naozaj nebudete. Neriešte s partnerom svoje chyby krásy, či hmotnosť. Páčite sa mu taká aká ste, inak by predsa danú chvíľu netrávil vo vašej spoločnosti.

Nahoďte sa

Sexy nemusíte byť len v krátkej sukni a vysokých lodičkách. Oblečte si to, čo je vám pohodlné a v čom sa sama cítite príťažlivo. Bude z vás vyžarovať vnútorná krása a vyrovnanosť. Na druhej strane, decentným výstrihom nikdy nič nepokazíte.

Sloboda

Asi neexistuje muž, ktorý by neocenil, ak mu jeho partnerka povolí občasné pivko s kamarátmi bez výčitiek a hystérie. Doprajte aj vy svojej láske trocha slobody. Uvidíte, ako sa vám za to odvďačí.

Dokonalosť sa nenosí

Dajte si pozor na to, aby ste v očiach polovičky nevyzerala príliš ideálne. Muži majú na ženách radi ich malé nedostatky a občasné prešľapy. Dokonalé ženy skôr v mužoch prebúdzajú strach a rešpekt a to im, naozaj, nie je príjemné.

Dotyky

Ak nie ste s partnerom na prvom či druhom rande, nebojte sa ho dotýkať. Muži milujú ak sa ich žena letmo dotkne, prípadne im položí ruku na stehno. Mužská fantázia je bezhraničná, preto sa ju nebojte podporiť ešte viac. Na výsledok isto nebudete dlho čakať.

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail