Ako ho zaujať na prvý pohľad?

Vybrali ste sa po dlhej dobe do spoločnosti s cieľom nového zoznámenia, nadviazania zaujímavých kontaktov? Ako zaujať muža hneď na prvý pohľad? Každá chceme, aby si nás zapamätal na čo možno najdlhší čas. Ako docieliť neodolateľnosť a zmyselnosť? Ako ho jednoducho očariť?

Jemné flirty

Nebojte sa ich! Flirtujte s ním zblízka, pozerajte sa mu do očí, alebo na neho len upriamte svoj pohľad a naznačte mu napríklad aj cez celú miestnosť, že ste si ho všimli. V správny čas však sklopte zrak a nechajte ho prevziať iniciatívu.

Nezabudnite na úsmev

Úsmevom dokážu mnohé ženy priam zázraky. Pri prvom dojme si muži predsa všímajú celkový výzor a úsmev je jeho neoddeliteľnou súčasťou a dokonalým doplnkom. Neusmievajte sa však nasilu a kŕčovito. Vtedy je efekt opačný a objekt vašej túžby zdupká skôr, než si nacvičíte úsmev číslo dva.

 

Sme také, aké sme

Prvý dojem predáva, a preto je veľmi dôležité byť sama sebou. Nehrajte s ním hru na dokonalosť. Pri lepšom spoznávaní vás aj tak skôr, či neskôr odhalí a vaša snaha bola zbytočná. Ak sa chystáte na prvé rande, veľmi dôležité je naučiť sa ho počúvať. Ak budete hovoriť len sama o sebe, časom ho to prestane baviť a vy nezistíte nič o jeho osobnosti. Uvoľnite sa, buďte dobrou spoločníčkou na rozhovor a vytvorte tak príjemnú atmosféru prvého stretnutia.

Je vedecky dokázané, že muži nás vedia ohodnotiť v priebehu dvoch sekúnd. Preto pôsobte milo, uvoľnene, a hlavne, neodhaľujte na prvom stretnutí viac pokožky ako je nutné. Muži sa radi pozrú, no nemajú radi, ak sa za ich polovičkou obzerá väčšina reštaurácie len preto, že si obliekla cisárove nové šaty. Tiež objekt vašich túžob môže nadobudnúť dojem, že ide len o chvíľkovú záležitosť a nič vážne. Preto sa na prvé stretnutie dôkladne pripravte. Prvý dojem je totiž rozhodujúci!

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail