Ako osloviť ženu na online zoznamke?

Ako zoznamovacia agentka, ktorá hľadá ľuďom partnera na mieru sa stretávam s mnohými nezadanými mužmi. Často, aj pri diskusii s kamarátmi, sa ma muži pýtajú ako na to. Čo jej mám napísať? Prečo neodpísala? A podobné otázky sa opakujú neustále. Niektorí muži si nechajú odo mňa poradiť, no niektorí opakujú stále tie isté chyby a sú neúspešní..

V nasledujúcom článku ti napíšem niekoľko základných krokov, ako osloviť ženu na facebooku alebo na internetovej zoznamke, aby si uspel.

Ukáž čo je v tebe!

Nasledujúce kroky, ti pomôžu naštartovať tvoj sexappeal na internete:

správne vyplnený profil

Predstav si, že ty ako muž si vyberáš ženu podľa fotky, veku, eventuálne iných kritérií. Vidíš milú, peknú babu na fotke, tak jej napíšeš. Ale ty nemáš fotku, nemáš vyplnený profil. Žena si tiež chce vybrať a má na to právo. Možno má tiež nejaký typ, ktorý sa jej páči. Ďalší dôvod je, že žena sa potrebuje cítiť bezpečne. Nechce, aby ju otravoval nejaký anonym neustálym vypisovaním. Povedz preto vo svojom profile toho čo najviac o sebe.

kvalitná a farebná fotka

Pri profilovej fotke je dôležité, aby ti bolo vidieť do tváre a aby si pôsobil sympaticky. Svoj profil nezabudni doplniť o ďalšie fotky, na ktorých budeš odfotený pri svojich obľúbených činnostiach. Fotky pri ktorých je vidno celú tvoju postavu sú výhodou. Neodporúčam ti zverejňovať fotografie, ktoré by mohli pôsobiť vulgárne.

musíš ju zaujať

So správami typu: „Ahoj“ „Zdravím“ „Ako sa máme?“ a podobnými nič nehovoriacimi správami to môžeš rovno zabaliť. Predstav si teraz, koľko mužov píše žene na online zoznamke.

Ak naozaj chceš, aby ti žena odpísala, musíš napísať niečo, čo ju zaujme. Musíš sa odlíšiť od ostatných mužov, ktorí píšu takýto nič nehovoriaci balast. Pozri si jej profil, aké má záujmy, je ešte niečo, čo ťa na nej zaujalo okrem výzoru?

Ako na to?

https://giphy.com/gifs/liz-lemon-lets-do-this-zaezT79s3Ng7C

Môžeš napísať napr. takto:

Ahoj Janka, volám sa Milan mám 29 rokov a pracujem ako účtovník vo firme XY. Pôvodne som z Trenčína. Do Bratislavy som prišiel kvôli štúdiu a potom som tu aj ostal. Rád chodím do prírody, lyžujem a v lete sa chodím korčuľovať na hrádzu. Aké máš ty záujmy?

 

Ak má záujmy priamo napísané v profile, môžeš na to nadviazať.

Ahoj Mária, volám sa Adam a mám 34 rokov, pracujem ako IT technik v jednej firme. Všimol som si, že rada lyžuješ. Aj ja rád lyžujem, chodievam na Slovensko aj do rakúskych álp. Ako často chodíš lyžovať? Kam zvykneš chodievať ?

 

S pozdravom

 

Adam

 

Nezabudni vždy na konci správy položiť otázku, aby ti odpovedala. Nepoužívaj však viac ako jeden otáznik, pretože by mala pocit, že na ňu naliehaš a že si zúfalý. Napríklad takto: A ty si z Bratislavy?? alebo A ty čo robíš vo voľnom čase??

 

Pri písaní je dôležité, aby si najprv počkal na jej odpoveď, až potom jej napísal. Ak si žene sympatický podľa fotky a napíšeš normálnu, hodnotnú správu, máš veľkú šancu, že ti odpovie a že nezostanete len pri písaní. Ale to už predbieham.

Čo ak mi neodpisuje?

Keď žena neodpíše na prvú správu alebo prestane odpisovať v priebehu niekoľkodňového písania? Žena má právo si vybrať s kým si píše a s kým sa chce stretnúť, presne ako ty. Ak neodpísala, tak nemá záujem. Prečo mi, ale neodpísala, že nemá záujem?

 

ženské signály

Pretože my ženy nekomunikujeme na rovinu ako muži: Jožko, páčiš sa mi, mám o teba záujem. Jožko, už mi nepíš nemám o teba záujem. Žena komunikuje prostredníctvom signálov.

  • očný kontakt
  • úsmev
  • dotyky
  • hranie s vlasmi

To všetko signalizuje, že má záujem. Signály, ktoré signalizujú nezáujem zo strany ženy sú napr. žena neodpovedá na správu alebo odpovedá po niekoľkých hodinách alebo dňoch. Žena sa odťahuje, keď sa jej dotýkaš. Neopätuje ti úsmev. Ďalšie signály nezáujmu napríklad odpovede typu: Nemám čas. Dnes mi to nevyhovuje. Nemôžem. Mám toho veľa. Som zaneprázdnená.

 

Veľa mužov robí stále tú istú chybu, že ak žena neodpíše na prvú správu, napíše jej ďalšiu, ona znova neodpíše a tak jej napíše tretí-krát. A potom mi povie: „Ja som jej tri krát napísal a ani raz mi neodpísala.“ Toto nikdy nerob, ak nechceš byť v jej zablokovaných kontaktoch.

 

Jednoducho nestrácaj čas so ženami, ktoré nemajú o teba záujem resp. vysielajú signály nezáujmu.

 

V prípade, že ju chceš osloviť cez facebook, ideálne je ak máte nejakých spoločných priateľov, môžeš na to nadviazať. Na facebook sa žena nechodí zoznamovať, ale písať si s priateľmi. Preto je dôležité, aby si mal veľa kamarátov a kamarátok na facebooku. Tie kamarátky väčšinou označia svoje ďalšie kamarátky na facebooku, na ktoré ešte nemáš kontakt. Preto, ak si ju pridáš do priateľov a nič nenapíšeš, prípadne napíšeš len Ahoj, skončil si.

 

Môžeš napísať napríklad takto:

 

Ahoj Betka, všimol som si, že aj ty sa poznáš s Jurom Novákom. Takže aj ty chodíš tancovať swing? Ja chodím už do vyššieho kurzu ako Juro. Chodievaš aj na tančiarne?

 

Nepozývaj ju hneď von, len s ňou udržuj kontakt, prípadne ak vieš, že ide na nejakú akciu kde bude ona, tak tam choď aj ty. Tam budeš mať príležitosť sa s ňou „náhodne“ stretnúť a porozprávať.

 

Verím, že ti článok objasnil veľa vecí, ktoré si nevedel. Možno, že si povieš, veď toto už dávno viem, to nie je nič nové. No opakovanie je matka múdrosti a pri vzťahoch to platí dvojnásobne. U ženy málokedy dostaneš druhú šancu, urobiť dobrý dojem.

Pokiaľ však preferuješ zoznámenie sa zoči voči alebo chceš zvýšiť svoje šance na zoznámenie sa a využiť službu Zoznámenie na mieru, kontaktuj ma.

 

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail