Ako pracujeme?

 

Zoznamovacia kancelária NÁJDI PARTNERA ponúka hneď dve služby na pomoc nezadaným.

Prvou službou je SPEED DATING – je to organizovaná zábavná akcia pre nezadaných. Na túto akciu sa prihlasujú záujemcovia samostatne, kúpou lístka. Za jeden večer sa zoznámite približne s desiatimi partnermi. Každá takáto akcia je vekovo ohraničená, aby ste mali čo najvyššiu šancu, spoznať partnera či partnerku vo Vašej vekovej kategórii. Pozrite si najbližšie dátumy akcií a vekové kategórie.

Druhou službou je ZOZNÁMENIE NA MIERU – v rámci tejto služby už máme možnosť nájsť pre Vás partnerku podľa Vašich preferencií, veku a životných hodnôt.

Táto služba prebieha v niekoľkých krokoch.

1.krok – vyplníte formulár na webe, my sa Vám ozveme telefonicky a dohodneme si termín vstupného pohovoru.

2. krokVstupný pohovor – na vstupnom pohovore sa dozvieme viac o Vašom živote a o tom, čo konkrétne je Vašou náplňou práce, aké máte záľuby a aká je Vaša predstava o partnerke a o spoločnom živote s ňou. Na pohovore Vám predstavíme aj možnosti spolupráce.

3. krok – niektorí naši klienti by najradšej tento krok preskočili, pretože v ňom nevidia na začiatku až taký zmysel. V tomto kroku spolupracujete s koučkou, absolvujete komplexný rozbor osobnosti pomocou farebnostného osobnostného testu. K výsledkom testu dostanete aj konzultáciu v rozpätí 1,5 až 2 hodiny podľa potreby.

4. krok (zatiaľ iba pre mužov) – v tomto kroku pôjdeme spolu na simulované rande. Princíp spočíva v tom, že sa budeme tváriť akoby sme boli na reálnom rande, ja sa Vám predstavím a budem hrať potenciálnu partnerku. Máte možnosť si pretrénovať oslovenie partnerky, komunikáciu na prvom rande, výber vhodných tém a dozviete sa ako pôsobíte na partnerku a aké signály vysielate. Mám dobrú skúsenosť, že muži sa cítia po takomto tréningu na skutočnom rande sebaistejší a majú vopred pripravené témy na rozhovor.

5. krok – asi krok, ktorý väčšina mužov ale aj žien považuje za najdôležitejší a to je samotné rande. V tomto kroku dostanete profil s fotografiou a popisom osoby ako vek, vzdelanie, pracovné zameranie, krátky opis osoby, informáciu o jej či jeho rodinnom stave a kontakt. Našim klientom dávame vždy profil a kontakt a rande buď zorganizujeme my alebo Vám ho predpripravíme, to znamená, že už Vám len stačí zavolať slečne, že máte číslo z agentúry a navrhnúť čas a miesto stretnutia.

6. krok – spätná väzba po rande. Po každom prvom rande si zavoláme s Vami aj s partnerom či partnerkou, s ktorou ste boli na rande. Toto nám umožňuje lepšie pochopiť koho hľadáte a zároveň je to informácia pre nás o tom, ako ste sa cítili na rande a či máte v pláne sa znova stretnúť alebo nie. Je takisto aj informácia pre nás, či máme pre Vás ďalej partnera hľadať alebo nie.

Ženy ani mužov neberieme zo žiadnej spoločnej databázy ale každý človek, s ktorým sa stretnete musí dobrovoľne so služnou súhlasiť a musí byť otvorený zoznámeniu sa takouto formou.

Cieľom tejto služby je poskytnúť komplex služieb v oblasti zoznámenia, randenia, prípadné poradenstvo, spätnú väzbu na Vaše vystupovanie na rande. Preto sa každému venujeme individuálne a dlhodobo.

NÁJDITE SVOJU LÁSKU S NAJDIPARTNERA!

    Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail