Ako zaujať muža?

Nápad napísať tento článok mi dali dámy z mojej facebookovej skupiny https://www.facebook.com/groups/zenyarandenie, kde sa venujeme vzťahom. V dotazníku pri potvrďovaní členstva je jedna z otázok, aké témy ich najviac zaujímajú a vyzerá to tak, že každú z Vás zaujíma, veď koho by pravdaže nezaujímalo, ako zaujať muža.

Na úvod Vás možno sklamem, ak Vám poviem, že neexistuje jednoznačný návod ako zaujať muža, ale v tomto článku Vám minimálne poviem o tom, akú rolu by žena mala hrať pri zoznamovaní, do akej miery by mala či nemala vyvíjať iniciatívu a o signáloch, akým môžete dať mužovi najavo, že sa Vám páči.

Ak sa nám niekto páči je normálne, že pri rozhovore či kontakte s ním cítime napätie, nervozitu. Máme tendenciu uhýbať pohľadom, nervozitu cítiť z nášho hlasu a na tele pociťujeme chvenie. Toto sa nám môže diať na prvom rande alebo druhom rande s mužom, či kamarátom v partii alebo kdekoľvek pri kontakte s mužom, ktorý nám je sympatický. Už toto sú nejaké signály, ktoré muž vie vycítiť a ak aj on má záujem, takisto pociťuje napätie a nervozitu. Hovorí sa tomu, že je medzi Vami „iskra“.

Toto sú často krát signály, ktoré vysielame nevedome, teda bez toho aby sme sa na nich sústredili.

Muža zaujmeme tým, kým samé sme a to čo robíme, ako sa správame a aké sme osobnosti. Každá z nás je iná, niektoré sú introvertky a viac do seba zahĺbené, iné sú zase extrovertky.

Ak budeme ženské, oblečieme si to, v čom sa cítime dobre a budeme sa zaujímať o toho druhého, budeme samé sebou, budeme sa pýtať, prirodzene nám ten človek svoj záujem opätuje. V závislosti od množstva spoločných tém, pocitov, fyzickej príťažlivosti sa to môže posunúť z normálneho rozhovoru na pozvanie na kávu alebo večeru.

Ako osloviť muža?

V prípade, že sa tak nestane, dajte tomu čas. Ak máte priestor sa opakovane stretávať, využite možnosť sa s ním znova stretnúť a prehĺbiť priateľstvo, znova nadviazať rozhovor na spoločné témy. Ak sa opakovane stretávate a zatiaľ nejde žiadna iniciatíva z jeho strany, môžete ho napr. požiadať o pomoc.

Môžete ho požiadať o pomoc – môže to byť sťahovanie, odvoz, že potrebujete zistiť nejakú informáciu a podobne. Môžete do toho zakomponovať aj niečo vtipné:-)

Ako osloviť muža?

Môže to znieť napríklad takto: „Ahoj Matúš, ja viem, že ty rád posiluješ.:-) Potrebovala by som pomôcť pri sťahovaní túto sobotu.“

Môže to byť aj háčik, že sa chcete od neho niečo naučiť, chcete vedieť ako to on robí…

„Viem, že chodíš do posilky, rada by som si vyformovala postavu, vedel by si mi ukázať nejaké dobré cviky?“

Takisto to môže byť návrh alebo pozvanie na nejakú kultúrnu akciu.

„Rada by som išla na vinobranie budúci týždeň, išiel by si so mnou“

A ako som už vyššie spomínala, nezabudnite použiť vtip, flirt a buďte prirodzená:-)

Ak máte záujem o zasielanie noviniek, prihláste sa na odber newslettrov.

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail