Ako zažiariť na prvom rande?

 

Je to tu! Chystáte sa na prvé rande, no podliehate panike? Čo si obliecť? Ako sa správať? Ako to jednoducho nepokaziť?

Ak vám od nervov ide vyskočiť srdce z hrudníku, zhlboka sa nadýchnite a zostaňte v pokoji. Máme pre vás pár tipov, ako to hravo celé zvládnuť.

Na prvom rande nepredpokladáte, že to celé skončí trvalým vzťahom a neskonalou láskou, ale čo ak predsa? Dajte si záležať predovšetkým na prvom dojme. Ten je najdôležitejší a záleží na ňom napríklad aj to, či prvé rande skončí povedzme manželstvom.

Dokonalá príprava

Asi každý si pred prvým rande láme hlavu nad tým, čo si obliecť. Dokonale sa zladiť, zvoliť výstrih, prípadne väčšie opätky? Oblečte si hlavne to, v čom sa budete cítiť dobre. Z vášho správania bude totiž zrejmé ak vám bude oblečenie nepohodlné, alebo sa v ňom len jednoducho nebudete cítiť vo svojej koži.

Kde sa stretnúť?

Ako miesto pre prvé rande voľte vždy verejné miesto. Kaviareň, reštaurácia, či bar s jemnou hudbou v pozadí, sú vhodnými priestormi pre prvé spoločné chvíle. Nikdy si na prvé rande nepozvite návštevu k sebe domov. Ak by vám totiž bola spoločnosť nepríjemná, len tak ľahko sa jej potom nezbavíte. Na verejnosti si tiež môžete overiť, ako sa vaša nádejná polovička správa a či má rada spoločnosť.

Dlhé rozhovory?

Na prvom rande hrozí situácia, kedy môže nastať trápne ticho. Navoďte však hneď na začiatku uvoľnenú atmosféru. S partnerom sa rozprávajte o svojich záujmoch, záľubách, jednoducho o tom, čo vás baví. Na položené otázky odpovedajte vždy pravdivo, nakoľko nikdy neviete, kedy sa vaše malé klamstvo môže otočiť proti vám a nádejnému novému vzťahu je tak razom koniec.

Príprave na prvé rande venujte dostatočnú pozornosť a čas. Ak by ste mali pocit, že vaše prvé rande príliš nevyšlo, jednoducho sa s partnerom zdvorilo rozlúčte a odíďte. Naopak, ak vám rande vyšlo, je to prvý krok k nájdeniu novej lásky.

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail