Rýchle rande/ Speed dating 45-60 rokov

Rýchle rande/ Speed dating 45-60rokov

Veková kategória: ženy 45-54

muži 50-60 rokov

 

Speed dating alebo Rýchle rande, je spôsob zoznamovania, ktorý pochádza z Ameriky. Jeho cieľom je spoznať viac partnerov opačného pohlavia za večer. Každá takáto akcia je vekovo ohraničená aby si mal čo najvyššiu šancu, spoznať partnera či partnerku v tvojej vekovej kategórii.

 

Ako presne bude Rýchle rande/ Speed dating prebiehať?

 

Rýchleho rande sa zúčastní 10 až 15 partnerov z každého pohlavia. Akcia sa odohráva v kaviarni, ktorá je dopredu rezervovaná len pre nás. Pri každom stole v kaviarni sedia dvaja ľudia, muž a žena oproti sebe a majú 5 minút na to, aby sa porozprávali a aby sa o sebe čo najviac dozvedeli. Po piatich minútach zaznie zvonček a rozhovor sa skončí. Každý muž sa presunie o stôl ďalej k ďalšej žene a znova má 5 minút na to, aby sa s ňou spoznal. Za jeden večer, či už dokonca za jednu hodinu takto môžeš spoznať 10 až 15 partnerov opačného pohlavia. Každý zo zúčastnených bude mať k dispozícii formulár, na ktorý si napíše každú partnerku/partnera, s ktorým sa počas zoznamovacieho kola rozprával. Po každom kole si do formulára zaznačí, áno alebo nie, tzn. áno mám záujem sa ešte stretnúť s partnerom či partnerkou, nie nemám záujem sa stretnúť.

 

Po tom ako sa všetci muži vymenili a spoznali s každou ženou, bude mať celá skupina ešte priestor a voľne porozprávať a posedieť v kaviarni. Týmto spôsobom budeš mať možnosť ešte raz sa porozprávať s partnerom, ktorý ti bol sympatický, nadviazať rozhovor a opýtať sa, čo ťa zaujíma. Po voľných rozhovoroch má každý možnosť svoje rozhodnutie na formulároch ešte poupraviť. Na záver večera každý odovzdá svoj formulár organizátorke, ktorá formuláre do druhého dňa spracuje a vyhodnotí.

 

Ak partnerka, ktorú si zaškrtol vo formulári ako “áno” zaškrtla aj teba a dala ti “áno”, potom máte zhodu a tebe aj partnerke prepošle organizátorka kontakty. Potom je už na tebe, či si dohodneš rande s partnerkou alebo či príjmeš pozvanie od partnera.

 

Pre koho je Rýchle rande určené?

  • Pre nezadaných ľudí, rozvedených alebo slobodných mám či otcov, ktorý majú záujem spoznať nových priateľov, parťákov, či partnerov na život či na spoločné aktivity

Prečo sa zúčastniť Rýchleho rande?

  • Spoznáš nových ľudí, zistíš, že nie si sám, kto sa cíti osamelo
  • Nájdeš si nových priateľov a možno aj partnera na život
  • Osobný kontakt je najlepšia príležitosť ako sa zoznámiť s novými ľuďmi
  • Diskrétnosť – zaškrtneš len partnera, ktorý ti je sympatický (ja ako organizátor nedávam tvoje kontakty ani osobné údaje o veku, či rodinnom stave nikomu zo zúčastnených)

 

Máš o rôčik alebo dva viac alebo menej, nič sa nedeje, až tak striktne to neberieme, tak neváhaj sa prihlásiť:-)

 

Pre prihlásenie sa na akciu, je potrebné zakúpiť si lístok vopred.  Kliknite dole na “Vstupenka na Rýchle rande” a budete presmerovaní na externú stránku inviton.sk, kde si zakúpite lístok.

Prihlásenie na túto akciu je uzavreté!! Hlásiť sa môžte na ďalší termín v tejto vekovej kategórii v záložke akcie pre nezadaných.

Vstupenka Rýchle rande
19.00
Kúpiť lístok
Podujatia Detaily