FAQ

Prečítaj si najprv najčastejšie otázky a ak ani po tom nenájdeš odpoveď na svoju otázku, prosím kontaktuj ma.

1. Aký ľudia chodia na vaše akcie?

 

Sú to nezadaní muži a ženy, ktorí hľadajú nových priateľov a seriózne zoznámenie. Sú to ľudia čistý a upravení, ktorí starajú sa o seba a o svoj vzhľad.

 

2. Sú tí ľudia vysokoškolsky vzdelaný?

 

Niektorí z nich majú vysokú školu, niektorí nie. Diplom z vysokej školy však ešte nezaručuje fungujúce partnerstvo. Záleží od toho čo vyštuduješ a ako a či sa tým vieš uplatniť. Platí to rovnako v prípade strednej školy alebo učňovky.

 

3. Mám 30/40/50.. rokov, budú na najbližšej akcii partneri v mojom veku?

 

Každá akcia je vekovo ohraničená aby si mal vyššiu šancu spoznať partnera či partnerku vo svojom veku.

 

Napríklad: V nadpise akcie je napísaná veková kategória 45-54 rokov. To znamená, že tejto akcie sa zúčastnia muži a ženy, ktorí majú najmenej 45 rokov a najviac 54 rokov. Akcie sa nezúčastnia muži a ženy vo veku napríklad 30 rokov, pretože minimálny vek je 45 rokov. Vek je však približný, to znamená ak máte o rok alebo dva menej alebo viac ako je hranica, môžeš sa prihlásiť.

 

4. Mám vyplniť nejaký dotazník ohľadom mojich záľub alebo preferencií?

 

Nie, žiadny dotazník nikde nevypĺňaš. Ja ako organizátor neviem aké záľuby majú ľudia, ktorí tam prídu a aké majú preferencie. Či sa im páčia nízky muži alebo vysokí alebo chudšie alebo silnejšie ženy.

 

Služba Rýchle rande je spoplatnená sumou 19 €. Za túto sumu ti nemôžem nájsť partnera presne na mieru. Preto mi prosím nevolaj s otázkou, či tam budú ženy z dediny alebo či tam budú ženy v určitej telesnej výške a podobne.

 

Tieto informácie ja nemám a vzhľadom na sumu a počet ľudí, ktorí sa zúčastňujú týchto akcií, nie je možné nájsť napr. 10 žien, ktoré budú len nižšie od teba alebo budú len štíhle a podobne. Ak máš záujem o to aby som ti našla partnerku/partnera na mieru, kontaktuj ma.

 

Ako často robíš tieto akcie?

 

Približne raz do mesiaca pre každú vekovú kategóriu.

 

Kde sa konajú tieto akcie?

 

Vždy v dopredu dohodnutej kaviarni/podniku, ktorý je vyhradený len pre nás.

 

Ak sa mi zapáči nejaká žena/ muž na tvojej akcii môžem si od teba vypýtať na ňu alebo neho kontakt?

 

Kontakt odo mňa získaš pri vzájomnej zhode. To znamená, ak dotyčná dáma alebo pán vyznačia v dotazníku, že sa s tebou chce stretnúť. Alebo v prípade sympatií si môžeš vypýtať kontakt počas akcie.