Koučing

Čo je to koučing?

Je to špecificky vedený rozhovor, pomocou ktorého je možné zmierniť alebo ovplyvniť vnútorné bariéry, zmierniť strach z určitých vecí a pomôže Vám objaviť Váš skrytý potenciál. Či už chcete urobiť dôležité rozhodnutie v živote alebo riešite nejaký problém alebo potrebujete zvládnuť ťažkú situáciu koučing je na to vhodným nástrojom.

Kto je kouč ?

Kouč je človek, ktorý má za úlohu previesť Vás z bodu A – kde sa teraz nachádzate do bodu B – kde sa v živote chcete nachádzať.  Je Vašim partnerom v rozhovore a pomáha Vám vidieť možnosti, preberať zodpovednosť za svoje činy uvedomovať si vlastné skryté predpoklady a robiť vedomé rozhodnutia.

V porovnaní s terapeutom sa kouč nevracia do Vašej minulosti a do Vášho detstva ale zaoberá sa prítomnosťou – kde sa teraz nachádzate a budúcnosťou – kde sa chcete nachádzať.

Nie je to expert na Váš problém, pretože kouč predpokladá, že každý má riešenie na svoj problém sám v sebe, len ho musí objaviť.

Individuálny koučing ………………………………………………………………………………………. 25€/60 minut

 

 

Som certifikovaný kouč, absolvovala som 60 hodín špecifického tréningu schváleného  ICF (International Coach Federation) v Bussiness Coaching College (odkaz na https://www.koucovaciaskola.sk) v Bratislave.

Aké témy môžem na koučingu riešiť?

Na koučingu môžete riešiť rôzne témy ako súkromné, tak aj pracovné.

 

Príklady súkromných tém

Chcem si nájsť partnerku

Som nesmelý, neviem osloviť dievča

Som príliš dominantná, muži sa ma boja

Nevychádzam dobre s rodičmi/so synom/s dcérou

 

Príklady pracovných tém

Potrebujem byť viac efektívna v práci

Nerešpektujú ma zamestnanci

Nenapĺňa ma práca, ktorú robím

Neviem si nájsť prácu, ktorá by ma bavila

 

S čím budete po koučovaní odchádzať?

  • Budete sa na svoj problém pozerať inak
  • S vyšším sebavedomím
  • S nastavenými krokmi za Vaším cieľom
  • Ujasníte si čo chcete a prečo to chcete

Je pre mňa koučing vhodný?

Pripustili ste si, že s niečím v živote nie ste spokojný? A chcete sa pozrieť na Váš problém/situáciu aj z iného uhla a ste teda ochotný sa tom pracovať a chcete danú situáciu zmeniť.

Pokiaľ aj máte problém ale nechcete nič v živote meniť, tak sa koučovať nedá, pretože pri koučovaní pracuje a premýšľa hlavne koučovaný, kouč sa len dopytuje a usmerňuje ho.

Koľko krát musím prísť aby som vyriešil svoj problém?

Niekedy je daný problém vyriešený počas prvého sedenia, niekedy má klient rozsiahlejší/komplexnejší problém a je potrebné prísť aj 5-6 krát behom 2-3 mesiacov.

Zaujalo Vás to a radi by ste využili túto službu a posunuli sa vpred?

Prihláste sa cez kontaktný formulár alebo ma kontaktujte priamo na tel čísle +421 948 050 138