O Nás

Volám sa Martina Čakajdová. Mám 29 rokov. Som zakladateľkou projektu Najdi Partnera, ktorého cieľom je organizovať stretnutia pre nezadaných ľudí v rôznych vekových kategóriách. Organizujem hlavne Rýchle rande a zatiaľ len Bratislave.

Je to spôsob zoznamovanie pri ktorom sa stretne rovnaký počet pánov a dám v kaviarni. Ženy sedia celý večer pri stole a muži sa pri nich striedajú. Ide o seriózne zoznamovanie, žiaden flirt.

 

Fungujem od leta 2016 a odvtedy sa snažím akcie robiť stále častejšie.  Ako každý začínajúci podnikateľ sa stále učím a vylepšujem svoje akcie, webovú stránku a funkcie, ktoré sú na webe dostupné.

 

Vízou do budúcna je organizovať aspoň raz mesačne Rýchle rande pre každú vekovú kategóriu nielen v Bratislave ale aj ďalších väčších mestách.

Prečo to robím?

Poznám zopár skvelých mužov a žien, ktorí si uvedomili, že sú nedobrovoľne single. A chceli by to zmeniť, len nevedia ako, nemajú dosť príležitostí alebo sa jednoducho hanbia.

 

Dnes môžete robiť všetko online. Nakupovať, absolvovať jazykový kurz a dokonca sa môžete aj zoznámiť online, bez toho aby ste niekam chodili. Online zoznamkami sa hemží internet a na facebooku sa zakladajú stále nové skupiny, kde môžete spoznať nových ľudí.

 

Profily sú často falošné a realita býva prekvapením. Avšak nájsť reálneho partnera do koča i do voza môže byť niekedy tvrdým orieškom. Preto som sa pustila do tohto projektu – organizovať výlety, rýchle rande a Singles Party pre nezadaných, aby sa ľudia spoznali a našli si toho správneho partnera.