Seriózne zoznámenie?

Seriozne zoznamenie.

Nájsť vhodnú partnerku či partnera nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Niektorí z nás uprednostňujú kariéru a majú pocit, že jednoducho nenastal ten správny čas na voľbu životnej partnerky. Preto volia možnosť žiť svoj single život, ktorý im nadmieru vyhovuje.

singles party2.jpg

Vo svojom okolí máme množstvo známych, ktorí žijú v partnerskom, prípadne manželskom, živote. Niekedy nás to desí, keď vidíme, koľko ústupkov, trpezlivosti a pochopenia si to vyžaduje. Je to naozaj také náročne? Nevieme, alebo si len nechceme nájsť čas a urobiť šťastného aj niekoho iného?

Stojí budovanie kariéry za to, aby sme neskôr zistili, že je už neskoro na hľadanie životného partnera, respektíve, všetci, čo za to stoja sú už dávno zadaní? Tieto a mnohé iné otázky si isto kladieme, ak nám život predloží otázku- láska alebo kariéra? Správne zvolenou odpoveďou na túto otázku sa nám jednoznačne život zmení od základov.

Nebuďte pasívni! Čo ak ste vďaka vášmu váhaniu premárnili šancu na perspektívny vzťah?

Ako sa môžete seriózne zoznámiť?

Ako teda ísť naproti svojmu šťastiu a zvýšiť tým šancu na zoznámenie a nový vzťah? Zamyslite sa nad tým, aké sú vaše koníčky a čomu sa okrem práce venujete. Máte radi odborné prednášky alebo radi chodíte do prírody? Možno práve to je miesto, kde sa môžete nenútene zoznámiť a zároveň sa porozprávať o veciach, ktoré vás obidvoch zaujímajú. Neplánujete ale v najbližšej dobe žiadne výlety a pracovná vyťaženosť vám nedovoľuje tráviť hľadaním partnera toľko, koľko by ste chceli?

Singles Party

Príďte sa zabaviť na Singles Party.

Pre úspech stretnutia je dôležitá atmosféra a správni ľudia. Vy ste tým správnym človekom. Ak túžite nájsť ideálnu partnerku, vykročte zo svojho zabehnutého života a príďte sa odreagovať na Singles Party.

Ako to vlastne celé bude vyzerať?

Namiesto klasickej divokej party, zažijete večer s organizovaným programom s príjemnými ľudmi. Budete sa môcť zapojiť do pripravených zoznamovacích hier. Veď kedy ste sa naposledy hrali? V každom dospelom je kus dieťaťa. Počas večera bude v pozadí znieť hudba a program budú prelínať tanečné pasáže, takže si aj tancuchtivý prídu na svoje.

Počas hier a rozhovorov si budete môcť formovať predstavu o vašom budúcom partnerovi. Po spoločnosm programe nasleduje voľná zábava a rozhovory. Ak ste našli spriaznenú dušu, môžete pokračovať. 😉 Ak sa vám niekto padne do oka, vypýtajte si kontakty, veď predsa nemáte čo stratiť. Získali ste kontakt? Tak blahoželáme, môžete sa tešiť na spoločné rande.