Ako veľmi je dôležitý sex v trvalom vzťahu?

 

Máte pocit, že váš vzťah už nie je to čo býval a chcelo by to nejakú zmenu? Je sex zaručený spôsob, ako si udržať partnera a vytvoriť dokonalý vzťah?

V dnešnom svete rozvodov a nevery je asi veľmi dôležitým faktorom vo vzťahu sex. Po pude sebazáchovy je ako číslo dva v rebríčku hodnôt pud zachovania rodu.

Preto, ak sa domnievate, že najskôr treba vytvoriť v partnerstve dokonalú harmóniu, tráviť večer vo dvojici pri krbe, prípadne na večeri, ste na omyle. Základom fungujúceho vzťahu je okrem spoločného porozumenia aj dokonalý milostný život. Ak v tejto oblasti niečo zlyhá, prípadne sa niečo zanedbá, problém je na svete. Každého muža predsa poteší, ak k raňajkám dostane i niečo navyše. Tiež ženy nezaostávajú vo svojich potrebách a potrebujú sa cítiť sexy, výnimočne, jednoducho potrebujú, aby bolo o ne postarané v každej oblasti.

 

Muži a ženy majú samozrejme rozdielne predstavy o milostnom živote. Každý má chuť na niečo iné. Niekto má rád vášeň, iný zase drsné hry. Ten, koho záujem sú kostýmy, sa asi ťažko nadchne pri predstave slečny v pyžamku s hrnčekom kávy. Jeho pud mu následne velí vytiahnuť päty z domu a pohľadať si to, na čo má chuť a čo mu bude dopriate niekde inde. Preto sa snažte partnerovi rozumieť vo všetkých oblastiach, nie len v tej, čo by si dal na večeru a aký film by si pozrel.

 

Ak sa dokonale zameriate na partnerove potreby a túžby, môžete si byť istý, že vaša polovička sa k vám bude vracať s láskou, nadšením a veľkou túžbou. Stereotyp už vyšiel z módy, a úprimne, nemá ho rád asi nikto, tak skúste do svojho vzťahu vniesť niečo nezvyčajné, nové a rozhodne tak váš partnerský život budete môcť časom označiť za trvalý a len tak ľahko nezdolateľný.

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail