Zoznámenie cez internet – vážny vzťah či len jednorázovka?

Ste single a rozmýšľate nad tým zoznámiť sa prostredníctvom internetovej zoznamky?

Čo všetko to prináša? Zoznámite sa s reálnou osobou alebo len s niekým, kto si vytvoril pre zábavu fiktívny profil? Nájdete tu pravú lásku alebo len jednorázové zoznámenie?

Internetová zoznamka je vcelku dobrý spôsob na zvýšenie svojich šancí na nájdenie partnera, prípadne len na spoznanie zaujímavých ľudí. Na Slovensku dopyt po internetových zoznamkách z roka na rok rastie. Nájdu si však títo ľudia reálnu lásku alebo len známosť na jednu noc?

 

Odpoveď je jednoduchá. Nájdete to, čo hľadáte. Ak na internete hľadáte lásku, zamerajte sa na svoj cieľ a výsledok sa isto dostaví. Ak však podľahnete lákavým ponukám na jednu noc, ktorých bude, mimochodom, viac ako tých, ktoré ponúkajú skutočnú lásku, snaha nájsť lásku bude v nedohľadne. Do profilu si preto hneď na začiatku zadajte vaše požiadavky a presne opíšte, prečo ste na zoznamku prišli a čo konkrétne hľadáte, o čo sa zaujímate.

 

Pozor ale na podvodníkov. Sú všade a nevynechali ani internetové zoznamky. Aby ste zbytočne neprišli o peniaze, dávajte si veľký pozor komu ich posielate a komu prezradíte napríklad číslo vašej kreditnej karty. Ak ste spoznali online človeka so srdcervúcim alebo iným príbehom, mali by ste spozornieť. Vo väčšine prípadov ide iba o to, aby od vás vylákali peniaze. Preto, ak sa zoznámite s hocikým, nikdy mu neposielajte peniaze.

Obzvlášť opatrní treba byť i v prípade, ak sa chystáte na prvé rande s osobou, ktorú ste spoznali cez internet. Na prvé stretnutie si vyberte verejné miesto, kde je množstvo ľudí a nezabudnite tiež povedať svojim známym kam presne idete.

Ak dodržíte vyššie uvedené pravidlá, online zoznamovanie sa stane zábavou a možným miestom, kde stretnete svoju novú lásku.

Ak zoznamovanie cez internet nie je Vaša šálka kávy, máme tu pre Vás akciu naživo

 

 

 

Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail