NAJDI PARTNERA je profesionálna zoznamovacia agentúra, ktorá získava mužov zo zahraničia, najmä z nemecky hovoriacich krajín ako Rakúsko, Nemecko a Švajčiarsko a dámy zo Slovenska a Českej republiky do uzavretej a privátnej databázy. Starostlivo selektujeme a preverujeme každého jedného potenciálneho klienta a vyberáme si, s kým budeme spolupracovať.

Nájdeme Vám partnera v rámci západnej Európy a nemecky hovoriacich krajín. Dávame možnosť najmä dámam zoznámiť sa aj so zahraničnými partnermi.

V čom sa líši zoznamovacia kancelária NÁJDI PARTNERA a ako pracuje takáto agentúra?

 

U nás partnerov a partnerky pre Vás vyberáme my osobne, nemáme žiadny algoritmus, nepoužívame žiadnu verejnú databázu. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, to znamená, že u nás sú to ženy a muži, ktorí majú svoj vlastný príjem, vlastné bývanie a hľadajú tú správnu polovičku pre seba. U nás nemusíte napísať desiatkam žien, kým sa Vám jedna ozve. Vyhnite sa písaniu, ktoré častokrát ide do stratena alebo stretnutiu, na ktorom zistíte, že pred vami stojí úplne iná osoba, aká bola na fotografii.

Ušetrite svoj čas, ktorý môžete venovať športu alebo iným záľubám a nechajte nás pracovať za Vás!

Budeme s Vami od prvého pohovoru až do úspešného zoznámenia. Vyhnite sa frustrácii z nevydareného rande a zažite radosť a dobrodružstvo zo spoznávania!

S každým klientom pracujeme individuálne a dlhodobo, čo nám umožňuje Vás dobre spoznať, zistiť Vaše potreby a preferencie, na základe čoho Vám vieme nájsť partnerku či partnera podľa Vášho hodnotového rebríčka, veku a plánov do budúcnosti. Pozrieme sa spolu na to, prečo Vám to doteraz nevyšlo, usmerníme Vás, poradíme Vám a pripravíme Vás na rande tak, aby ste mali na rande čo najväčší úspech.

Hľadanie partnera vnímame ako komplexnú vec a preto spolupracujeme so špecialistami v oblasti módy a vizáže, duševného zdravia a profesionálnej fotografie.

Našimi klientami sú profesionáli a vysokoškolsky vzdelaní ľudia napríklad v oblasti IT, lekári, právnici, podnikatelia a manažéri.

 1. Dajte o sebe vedieť viac cez formulár

  Po tom, čo vyplníte formulár na webovej stránke alebo sa nám ozvete telefonicky, dohodneme si spolu termín úvodnej konzultácie, ktorá je zdarma.

 2. Povieme si pár slov na káve

  Na na úvodnej konzultácii sa bližšie porozprávame o Vašej práci, o Vašich záľubách, súčasnej situácii a preberieme si aj Vašu vzťahovú minulosť.

 3. Aký by mal byť Váš budúci partner?

  Budeme sa rozprávať aj o Vašich predstavách o partnerovi – aké hodnoty by mal mať, aký by mal alebo mala byť (nie len výzorom ale hlavne osobnostne a hodnotovo).

 4. Spoločne budeme hľadať cestu za láskou

  Sprostredkovanie partnera sa skladá zo súboru niekoľkých stretnutí ako príprava na rande, koučing a telefonické poradenstvo.

Prečo so mnou spolupracovať ?

Personalizovaný výber partnera

Môžete ma brať ako svojho priateľa, ktorí poradí ohľadom vzťahových problémov

Preverení partneri, ktorí prešli pohovorom a dobre ich poznáme

Seriózne zoznámenie sa na vážny a dlhodobý vzťah s partnermi a partnerkami na úrovni.

Žiadne falošné profily, klamlivé údaje o veku ani vylepšené fotografie

Partnerov a partnerky, ktoré Vám predstavíme poznáme osobne a máme ich osobné údaje o veku, rodinnom stave a fotografie nijak nevylepšujeme.

NÁJDITE SVOJU LÁSKU S NAJDIPARTNERA!

  Veľa užitočných tipov a trikov pre priamy kontakt cez e-mail